Інтернет-безпека

Корисне відео
Учням
1. Безпека в інтернеті для учнів
2. Небезпека у Соцмережі Міжнародний день безпечного Інтернету
3. Безпечний Інтернет. "Найжахливіший тиждень Петрика! "
4. Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті. 1
5. Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті. 2
6. Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті. 3    



Батькам
1.Небезпечні інтернет-спільноти (репортаж 1+1) 
2.Батькам про безпеку дітей в Інтернеті  
3. Правила з Інтернет-безпеки для батьків.
4



Небезпечні сайти
Увага!
Нижченаведені сайти створені для крадіжки Ваших особистих даних (логіни, паролі, cookie), тому не відвідуйте їх, якщо хочете зберегти Ваш аккаунт.
В тому випадку, якщо Ви все ж таки зайшли на один з цих сайтів - негайно змініть пароль від поштової скриньки і Вашого аккаунта Вконтакті (саме у такому порядку).

Ця група створювалася для того, щоб інформувати користувачів про потенційні погрози їх аккаунту і про методи протидії цим погрозам. Дані сайти є фішинговими по відношенню до vkontakte.ru:
  • http://vkontakte.nurmat.spb.ru
  • http://vkontakte.w6.ru
  • http://vkonspam.to
  • http://vkontakte.i3i.biz
  • http://my.vkontakt.cn
  • http://www.vkontakte.freezoka.com
  • http://vkontakte.fdcore.ru/index.php
  • Сайти з назвами "Впаряді", "Вгламурі" і інші подібні
  • Найнебезпечніші сайти

    Кожен інтернет-користувач може потрапити в пастки, які кіберзлочинці розставили у різних місцях Мережі. ComputerBild допоможе цього уникнути.

    Інтернет наближає до нас сервіси і сервери, розташовані в різних країнах і на різних континентах: все, що душі завгодно, опиняється «на відстані кліка». Але на такій же відстані - то є зовсім поруч! - Знаходяться і створені кіберзлочинцями ресурси, які з легкістю заразять ваш комп'ютер вірусом, вкрадуть персональні дані, перетворять ваш комп'ютер в «зомбі», який без вашого відома буде розсилати спам або брати участь в атаках на сайти ... Де може критися небезпека і як звичайному користувачу її обійти? ComputerBild розповість.

    Чого побоюватися в Інтернеті?

    Шкідливі програми. Вони можуть ховатися в викачуваних файлах, приходити до вас поштою і навіть «гніздитися» безпосередньо в коді електронного документа, відкритого вами в браузері. Дуже часто трапляється, що попадання на ПК одного-єдиного «шкідника» непомітно для вас відкриває доступ до системи безлічі інших програм - вони можуть не тільки частково або повністю знищувати дані, але також красти і пересилати своїм господарям конфіденційну інформацію.

    Піратський контент. Програмне забезпечення, фільми і музика дуже популярні у всіх сегментах Інтернету, в тому числі і в російськомовному. При цьому операції з нелегальним контентом - навіть завантаження, а тим більше поширення - протизаконні. Відсутність в Росії ефективної юридичної практики переслідування користувачів, нелегально викачують або викладають в Інтернет і локальні мережі контент, захищений авторським правом, не означає, що одного разу і вітчизняні правоохоронні органи, взявши приклад зі своїх європейських та американських колег, не вирішать зайнятися масової боротьбою з піратством «на користувальницькому рівні». Втім, можливість опинитися поза законом - не єдина небезпека, яка чатує користувачів, охочих до "халяви".
    Фальшиві антивіруси. Програма може називатися антивірусом, виглядати і працювати, як антивірус, але при цьому робити дещо ще. Вона стане показувати попередження про шпигунський «софт» або віруси, яких насправді немає на вашому ПК, а за лікування від цієї міфічної хвороби вимагатимуть покупки повної версії або спеціалізованих «ліків».


    Шкідливі програми



    Сайти, що поширюють трояни і віруси

    Такі сайти з'являються в Мережі часто. Щоб заманити на них користувачів, кіберзлочинці йдуть на різні хитрощі.

    Наприклад, при появі помітного новинного приводу - різкому висловлюванні публічної персони, вихід нового фільму, кліпу або іншу подію, освітлюваному в різних ЗМІ, в блогах і т.д., - кіберзлочинці публікують на популярних і відвідуваних сайтах явну чи приховану рекламу, яка призводить нічого не підозрюють користувачів на сайти з шкідливим контентом.

    При відвідуванні такого сайту «шкідливий» програмне забезпечення може опинитися на комп'ютері користувача різними способами. Наприклад, відвідувачеві можуть запропонувати завантажити розрекламований кліп або переглянути його прямо у вікні браузера. Але от біда: для перегляду необхідно встановити спеціалізований плеєр або плагін для браузера. Ті, хто завантажив і встановив рекомендований кіберзлочинцями програмне забезпечення, можливо, отримають доступ до бажаного контенту, але «на додаток» до нього на комп'ютер абсолютно точно буде встановлено шкідливе програмне забезпечення.

    Так як робота з «просування» підставних сайтів вимагає значних трудовитрат, вона повинна приносити відповідний дохід: складні шкідливі програми повинні забезпечувати захоплення максимальної кількості комп'ютерів для проведення незаконних дій. Найчастіше віруси розповсюджуються через незліченні порносайти - виключно тому, що подібні ресурси вельми популярні в усьому світі, але можуть рекламувати будь-які послуги (від соціальних мереж до таксі).
  • Немає коментарів:

    Дописати коментар